By odolal a nenatrhal by si šeřík?Je to krása,co myslíte?Mám ho na chodbě,protože vůně je na mě moc opojná...Jen na focení jsem si ho přenesla do ložnice a krásně mi ladil s prostěradlem,hihi...
Se včera vybralo a nakonec bylo krásně slunečno..S Eliškou jsem vyrazila do lesa na procházku..
Bylo to fajn.Eliss hlavně zajímaly velké kaluže,aby do nich mohla v nestřeženém okamžiku vletět.Dětská radost v jejich očích,že může udělat nějakou neplechu...JE TO ŠUPEJ ÍJOOO mi říká....LÁSKA NAŠE...❤